X

Závodní jídelna

Společnost VEBA, textilní závody a.s. provozuje závodní stravování v jídelně v Broumově, ul. Přadlácká 175. Rádi bychom Vám touto cestou nabídli naše stravovací služby. 

HOTOVÁ JÍDLA

Vaříme kvalitní oblíbené pokrmy české kuchyně s vyváženou a pestrou skladbou. Každý pracovní den nabízíme strávníkům tři druhy teplých jídel, včetně polévky. Nabídka je rozšířena o doplňkový prodej formou svačinových polévek každé úterý a ve čtvrtek. Pravidelně ve středu pečeme vlastní buchty (makové, povidlové a tvarohové) a v pátek nabízíme navíc hotové jídlo.

Aktuální jídelníček

MRAŽENÁ STRAVA 

V případě, že pracujete také na odpolední směny nebo o sobotách a nedělích, popřípadě upřednostňujete zásobování stravou 1x týdně, můžeme Vám nabídnout mraženou stravu. Jedná se o kompletní jednotlivé porce (bez polévek) balené v jednorázových miskách určených pro přímý ohřev v mikrovlnné troubě. Vhodné i pro dlouhodobé skladování při teplotě -18°C. 

DOPLŇKOVÝ PRODEJ PRO KOLEKTIVY 

V pracovních dnech Vám nabízíme možnost objednávky tzv. doplňkového prodeje pro kolektivy jako např. smažení řízků, vaření nejrůznějších gulášů, svačinových polévek apod. Objednávky přijímáme nejpozději dva dny předem (připraveno k vlastnímu odvozu). V případě objednání většího množství jsme schopni zásilku přivézt na Vámi určené místo. 

SPOLEČENSKÉ AKCE 

V Broumově v prostorách naší jídelny nabízíme možnost pořádání menších společenských akcí, jako např. oslavy rodinných událostí, setkání pro menší kolektivy apod. Dle Vašeho přání Vám na tyto akce uvaříme nebo připravíme kompletní občerstvení. Za pronájem jídelny bude účtována obvyklá sazba a vše ostatní záleží na dohodě s personálem. 

Naším přáním je, aby naši zákazníci byli spokojeni, proto vynakládáme veškeré úsilí a vynasnažíme se i nadále nabízet ty nejlepší služby. 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kontakt:

Závodní jídelna
Přadlácká 175
550 01 Broumov
Česká Republika

Tel.: +420 491 523 888

Kontaktní osoba:
Gabriela Špůrová
Mobil: +420 724 603 816
gabriela.spurova,veba,cz

 

Elektronická evidence tržeb (EET):

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen zaevidovat kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou platbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Závodní jídelna 8 / 20