X

Dárkový poukaz

Přemýšlíte jak udělat radost svým blízkým? Čím obdarovat a být přitom originální? Máte dost shánění dárků po obchodech? Věnujte nezapomenutelný zážitek. Hotel Veba a Manor House pro Vás připravil dárkové poukazy na jakékoliv své služby nebo cenově zvýhodněné pobytové balíčky. Dárkovým poukazem v nominální hodnotě můžete zaplatit jak večeři v hotelové restauraci Hotelu Veba, tak občerstvení v příjemné kavárně moderního Congress centra. Pokud nechcete věnovat dárkový poukaz v nabízené nominální hodnotě nebo si nevybere z našich připravených zážitkových balíčků, jsme připraveni Vám "ušít" dárkový poukaz na míru. Na dárkový poukaz můžeme vepsat i krátké věnování, pokud si přejete. 


Objednání poukazu: poukaz si můžete objednat prostřednictvím tohoto webového formuláře nebo nás kontaktujte prostřednictvím telefonu či e-mailu.

Platba poukazu: poukaz si můžete vyzvednout osobně na hotelové recepci a poukaz zaplatit přímo - hotově či platební kartou. Chcete-li platit bezhotovostním převodem, pak v takovém případě potřebujeme Vaše fakturační údaje (stačí adresa bydliště). Fakturu Vám zašleme elektronicky na Váš e-mail. 

Zaslání poukazu: po obdržení platby na náš účet, resp. po zaslání potvrzení o provedení platby, Vám zašleme zalaminovaný poukaz běžnou poštou jako doporučenou zásilku. Pokud je Vaše poptávka urgentní, můžeme poslat elektronickou verzi, kterou si sami vytisknete.


 

Dárkové poukazy na služby hotelu Veba

voucher

Dárkový poukaz
v hodnotě 500 Kč

500,- Kč
Dárkový poukaz na jakékoliv služby hotelu Veba nebo Manor v hodnotě 500 Kč
voucher
  ks
voucher

Dárkový poukaz
v hodnotě 1000 Kč

1000,- Kč
Dárkový poukaz na jakékoliv služby hotelu Veba nebo Manor v hodnotě 1000 Kč
voucher
  ks
voucher

Dárkový poukaz
v hodnotě 1500 Kč

1500,- Kč
Dárkový poukaz na jakékoliv služby hotelu Veba nebo Manor v hodnotě 1500 Kč
voucher
  ks
Osobní údaje
Způsob doručení
Platba
Text na voucher
(max. 100 znaků)

100 zbývá


 • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Vaše osobní údaje chráníme podle našich zásad jako oko v hlavě! Tento souhlas je pro zasílání newsletterů nutný.
 • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cen
  Ze zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Tento souhlas je pro zasílání newsletterů nutný.
 • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.
  Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.
Ochrana osobních údajůDárkové vouchery prevnext 8 / 20