X

Rodinné oslavy

Plánujete rodinnou oslavu, třídní sraz či setkání s přáteli? Díky kouzelnému prostředí Hotelu Veba a profesionálnímu týmu se Vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou všech zúčastněných.

Svěřte důležité okamžiky do našich rukou. Postaráme se o vše od slavnostní tabule či rautu, výzdoby a hudby až po doprovodný program.

Vaši slavnostní hostinu, raut či party můžeme připravit v nádherné rozlehlé zahradě s výhledem na historické centrum Broumova. K dispozici Vám je krytá terasa, vyhřívaný altánek s grilem, u větších akcí vám do zahrady rádi přistavíme party stan. V případě chladnějšího počasí lze oslavu připravit v restauraci, kavárně či salonku. Máme zkušenosti jak s malými komorními oslavami, tak s akcemi pro 400 lidí, vše záleží jen a jen na vašich přáních a představách.

Hosty můžeme ubytovat v našich 31 komfortních pokojích, které pojmou až 65 osob.

Slavnostní menu pro Vaši inspiraci spolu s variantami pro raut a vinný lístek naší restaurace Vám zašleme v komplexní nabídce. Rádi pro Vás vytvoříme individuální menu, ať už se jedná o welcome drink nebo aperitiv, degustaci, slavnostní tabuli či večerní občerstvení.

Bude nám potěšením pro Vás společně s našim kuchařem, floristkou a celým personálem připravit takovou oslavu, na kterou nezapomenete Vy ani Vaši hosté. Neváhejte se na mne obrátit i v případě gabriela.spurova,veba,cz,nezávazné poptávky.

Ivona Endlerová

Email: ivona.endlerova,veba,cz
Tel: +420 724 603 815 

alt

Rodinné oslavy 8 / 20