X

Zábava

Lekce golfu

Chcete si užít trochu legrace, pohybu, adrenalinu a nových poznatků? Pak neváhejte a svěřte se na 60 minut do rukou profesionálního golfového trenéra. Odpalovat budete na zcela novém golfovém hřišti Grosshof v Broumově, které Vás okouzlí domácí atmosférou, vstřícným přístupem a jedinečnými výhledy na broumovský klášter a okolní přírodu. Zážitky z golfové lekce můžete následně probrat v místní klubovně s terasou a grilem, kde se podávají domácí pochutiny a točí se zde pivo jako křen. Více se dočtete na www.grosshof.cz

Pivovar Broumov a pivovarské muzeum

Nahlédněte do tajemství výroby jednoho z nejstarších klášterních piv na našem území. Rádi pro Vás zajistíme individuální či skupinovou prohlídku výrobních prostor a pivovarského muzea s následnou ochutnávkou pivních speciálů. Navštívit můžete také stálou expozici pivovarnictví, zaměřenou zejména na historii broumovského pivovaru.

Vyhlídkové lety

Rádi pro Vás zajistíme nezapomenutelný zážitek v podobě vyhlídkového letu nad Broumovskem či Adršpašskými skalami. Proletět se můžete buď dvoumístným motorovým letadlem či kluzákem. Ideální zpestření Vaší romantické či rodinné dovolené! Vyhlídkové lety jsou možné od dubna do konce září.

Projížďky na koních nebo v kočáře

Broumovsko obklopené skalami je jako stvořené pro romantické duše. Nemusíte patřit mezi zapřísáhlé milovníky koní, abyste ocenili romantiku při projížďce kočárem nebo rovnou v koňském sedle. Rádi Vám domluvíme lekci ježdění na koni se zkušeným učitelem či na Vaše přání připravíme do kočáru šampaňské s jahodami.

Zábava 8 / 20