X

Sport

Tenis

Pro všechny milovníky tenisu je v areálu hotelového resortu VEBA k dispozici venkovní tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením.

Plavání

Relax, sport i zábava

 • To vše na Vás čeká ve vodním světě hotelového resortu VEBA.
 • Můžete si zaplavat v 25-ti metrovém bazénu, užít si masážních vodních trysek anebo si poležet ve vířivce.
 • Dále můžete vyzkoušet parní či finskou saunu a zážitkovou sprchu.
 • Vodní svět je s dalšími částmi Wellness propojen chodbami, návštěvníci tak mohou využívat služeb celého areálu.

Golf

Zahrajte si na zcela novém devítijamkovém hřišti Grosshof, které se pyšní rychlými greeny, zavlažovanými fervejemi a dobovou klubovnou vystavěnou z prvorepublikového statku.

Grosshof je klub s rodinnou atmosférou, který uvítá jak golfové profesionály, tak ty, co teprve začínají. I pro ně jsou tu připravené rozsáhlé tréninkové plochy - driving range, dva puttovací greeny o celkové výměře 700 m2 a jeden chipovací green. Nechybí samozřejmě trenér s dlouholetými zkušenostmi a v neposlední řadě jedinečné ceny. Více se dočtete na www.grosshof.cz

Cyklistika

Cykloturistiku lze v našem regionu spojit s prohlídkou památek a přírody. V rozmanité krajině Broumovska si na své přijdou nejen příznivci pěší turistiky, ale i příznivci cykloturistiky - vyznavači horských i trekkingových kol, přátelé méně náročných terénů i rodiny s dětmi. Na kole je možné navštívit sousední Polsko, ať po silnici nebo po cyklostezkách. Pokud nemáte kolo s sebou, rádi Vám ho zapůjčíme v hotelovém resortu.

Trasy:

 • Okruh Stěny (56km, průjezd Polskem)
 • Teplicko-Adršpašský okruh (34km)
 • Kamenná cesta (6km)
 • Vyhlídková cesta (27 km)
 • Javoří hory (35 km)
 • Pánova cesta (5 km)
 • Stolové hory (126 km)

Více o cyklistických trasách naleznete ZDE 

Turistika

Krajina Broumovska je protkána hustou sítí turistických stezek pro pěší výlety různé náročnosti.  Síť těchto stezek propojuje všechna pozoruhodná místa tohoto regionu. Dobře značené turistické trasy nabízejí výlety jak pro „trénované a náročnější“ turisty, tak výlety nenáročné, určené pro rodiny s dětmi či seniory.

Tipy na pěší výlety naleznete ZDE 

Sjezdové lyžování

V okolí Broumova je několik lyžařských areálů, které nabízejí skvělé vyžití jak pro začátečníky, tak pro náročnější lyžaře. V samém srdci Javořích hor – 8 km od Broumova - se nachází lyžařský areál Janovičky. Nabízí večerní lyžování na osvětlených tratích, tři lyžařské vleky a tři sjezdové tratě různé náročnosti. Ski areál Kamenec v Teplicích nad Metují disponuje nově přebudovanou sjezdovkou, dobrým technickým i terénním zázemím. Pokud vyhledáváte spíše méně náročný terén, můžete navštívit areál Machov či sjezdovku s vlekem „Nebíčko“ v Polici nad Metují. 

Lyžařské areály

Běžecké trasy

Broumovsko je rájem pro běžkaře. Různorodý terén, pravidelně upravované trasy a úchvatné výhledy do krajiny. Na své si přijdou začátečníci i protřelí běžkaři.

Více informací naleznete ZDE 

Sport 8 / 20