X

Gastronomie

Stylová restaurace s vyhlášenou gastronomií zaměřená na české a mezinárodní speciality nadchne i ty nejnáročnější gurmány. Posedět můžete v prostorné nekuřácké restauraci, v útulné kavárně, které dominuje hravost barev a lehký interiér nebo v historickém salonku s krbem a komorní atmosférou. V letních měsících si můžete vychutnat speciality našich kuchařů na letní terase s výhledem do rozlehlých zahrad a na historické centrum Broumova nebo ve vyhřívaném zahradním altánku s grilem.

Restaurace hotelu Veba si zakládá na vynikající domácí kuchyni, která nabízí tradiční české i mezinárodní speciality. Naši kuchaři navíc pravidelně připravují sezónní menu a jídelní lístek neustále obměňují novými delikatesami. Kvalitní a vždy čerstvé suroviny jsou samozřejmostí. Za chloubou naší vyhlášené kuchyně stojí výborní kuchaři Ivo Šolc a Roman Mihalov, kteří mají mnohaleté zkušenosti jak z českých, tak zahraničních restaurací. Milovníky sladkého nadchnou domácí zákusky a moučníky, které každý den připravuje čerstvé náš egyptský cukrář Hassan Hamada Moustafa Abdelaziz.

Restaurace za svou existenci přilákala řadu známých osobností, mezi nimi Jana Třísku, exprezidenta Václava Klause, Dominika Duku, Olgu Havlovou, Marka Vašuta, Jana Pospíšila a mnoho dalších. Duší restaurace je ochotný a pracovitý personál, který splní vše, co Vám na očích uvidí. I díky němu se k nám hosté velmi rádi vracejí.

Restaurace je vhodná jak pro posezení v malém kruhu přátel, tak pro velké rodinné oslavy, křtiny, svatby, firemní setkání apod. Rádi Vám kompletně zajistíme přípravu slavnostní tabule nebo rovnou celou oslavu i s doprovodným programem. Maximální kapacita slavnostní tabule je 60 osob, při zahradní slavnosti obsloužíme až 400 osob.

Restaurace je otevřena každý den v týdnu od 11:00 do 22:00, resp. 23:00.

 

Gastronomie 8 / 20