X

Restaurace


Otevírací doba:                          

Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu.

1.4. - 31.12. (letní sezóna):

  • PONDĚLÍ - ČTVRTEK, NEDĚLE: 11.00 - 20.00 hod.
  • PÁTEK - SOBOTA: 11.00 - 21.00 hod.

1.1. - 31.3. (zimní sezóna):

  • PONDĚLÍ - NEDĚLE: 11.00 - 20.00 hod.

Rezervace míst v restauraci:

Vážení hosté, z kapacitních důvodů prosíme skupiny nad 10 osob o rezervaci místa v restauraci předem.

  • telefonicky na tel.č.: +420 491 580 212
  • prostřednictvím webového formuláře na našich stránkách (zde), na který budeme reagovat co nejdříve.

Děkujeme Vám za pochopení.


Restaurace

Naše prostorná restaurace a bar jsou ideální zejména pro velké skupiny (autobusové zájezdy, třídní srazy či oslavy výročí). Hosté mají dostatek prostoru a pohodlí, i v případě, že je restaurace otevřena veřejnosti.

Kapacita míst: 50 

Kavárna

Zajímavé místo pro rodinná setkání, pro menší i větší skupiny hostů. S dobře udržovaným a neustále se měnícím interiérem se naše kavárna vyznačuje zajímavým zařízením a barvami. Je příjemným místem pro odpolední kávu a dezert a je ideální pro romantické nebo rodinné večeře.

Kapacita míst: 30

 

Salónek

Pečlivě zrenovovaná a zachovaná historická místnost, která osloví každého milovníka klasického designu. Jeho výrazný nádech starých časů vám dovolí cítit se tu výjimečně, ale také pohodlně a jako doma. Salonek může být uzavřen pro soukromé rodinné oslavy nebo firemní setkání.

Kapacita míst: 28

 

Letní terasa

V letních měsících vás hotelová terasa oslní svým klidným prostředím a úchvatným výhledem na dobře udržovanou zahradu hotelu. Doporučujeme, abyste si v parku udělali alespoň jednu procházku a rozhlédli se kolem. V rozlehlé zahradě najdete historickou fontánu a několik odlehlých romantických míst; a poskytne Vám i úchvatný výhled na historické jádro města Broumova.

Od dubna do září můžete zavítat na každotýdenní grilování na terase. Samozřejmostí jsou čerstvé ryby, zelenina, hovězí a vepřové maso z místní biofarmy, jemné sýry a sladké grilované lahůdky. V ceně je zahrnuto bufée - můžete se těšit na zeleninové saláty, okurky, přílohy a podobně.

Kapacita míst: 30 

 

Zahradní gril 

Náš zahradní gril je pečlivě navržený a vhodně zakomponovaný zahradní prostor určený jak pro menší grilování (maso, ryby, zelenina) tak pro velké grilovací akce (vepřové maso). Zahradní gril u hotelu Veba je ideální pro firemní akce, sportovní akce, oslavy a podobně. V chladnějším počasí je možné altán i příjemně vyhřát.

Kapacita míst: 80

 

Restaurace 8 / 20