X

Restaurace

Otevírací doba:

Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu.

1.1. - 31.3. (zimní sezóna):

  • PONDĚLÍ - SOBOTA: 11.00 - 22.00 hod.
  • NEDĚLE: 11.00 - 21.00 hod.

1.4. - 31.12. (letní sezóna):

  • NEDĚLE - ČTVRTEK: 11.00 - 22.00 hod.
  • PÁTEK - SOBOTA: 11.00 - 23.00 hod.

Vážení hosté, dovolujeme si Vás upozornit, že dne 11. února 2018 bude Hotel Veba uzavřen od 18.00 hod. z technických důvodů.

Vážení hosté, dovolujeme si Vás upozornit, že v týdnu od 12. - 18. února 2018 bude celý Hotel Veba uzavřen (z důvodu oprav, sanitace apod.).


Oblíbená restaurace s vlídnou domácí atmosférou Vás potěší pestrou gastronomií a širokým výběrem odlehčených specialit s důrazem na čerstvé suroviny z místních biofarem. Každý měsíc naleznete v nabídce restaurace sezónní à la carte menu.

 

Restaurace nabízí 56 míst k sezení. Poobědvejte ve stylové části vybavené krásným dobovým dřevěným nábytkem, odpolední kávu s dortem si vychutnejte v křesílkách v originální prosklené zimní zahradě a k večeru si poseďte na baru u čepovaného regionálního piva. V letních měsících Vás okouzlí venkovní posezení v parku s kapacitou 40 míst a s dětským koutkem. Každý týden tu můžete ochutnat speciality dělané na grilu přímo před vámi. Náš přívětivý personál je připraven Vám kdykoli ve všem vyjít vstříc.

Restaurace hotelu Manor House s terasou jsou tou nejlepší volbou pro romantické večeře, rodinné oslavy, nedělní obědy i pro posezení s přáteli. Naše restaurace je velmi oblíbeným místem pro zásnuby, svatby a výročí. Pravidelně zde také pořádáme firemní akce. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli požadavkem.

Prostory restaurace jsou nekuřácké kromě venkovní terasy.

 

Restaurace 8 / 20