Hotel Veba

Prvorepubliková vila, postavená v roce 1927 jako svatební dar pro dceru majitele textilní továrny, Vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Prostorné stylové pokoje s vysokými stropy a výhledy do zeleně, vyhlášená restaurace, kavárna, salonek a především nádherný park s terasou, fontánou, dětským hřištěm a otevřeným grilem oddělující hotelové hosty od ruchu města tvoří ideální kulisy pro chvíle strávené na Broumovsku.

Hotel Veba nabízí 18 lůžek v sedmi dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom jednolůžkovém pokoji. Kapacita ubytování v prostorách depandence je 40 lůžek ve 20 dvoulůžkových pokojích. Ve speciálně vytvořeném ubytovacím prostoru Solitaire, pro náročnější obchodní nebo rodinnou klientelu, jsou k dispozici 2 kompletně vybavené dvoupokojové apartmány s vlastní kuchyní, grilem a prosklenou halou.

Všechny pokoje disponují standardně vybavenými koupelnami s wc a vanou, telefonem, kabelovou TV, minibarem, povlečením z pravého damašku a Wi-Fi připojením zdarma. Možnost manželských i oddělených postelí.

Restaurace s vyhlášenou gastronomií zaměřená na české a mezinárodní speciality nadchne i ty nejnáročnější gurmány. Našimi hosty byli například Jan Tříska, exprezident Václav Klaus, Dominik Duka nebo Olga Havlová. Za chloubou naší vyhlášené kuchyně stojí výborní kuchaři Ivo Šolce a Roman Mihalov a egyptský cukrář Hassan Hamada Moustafa Abdelaziz.

Náš personál je tu od toho, aby splnil všechny vaše požadavky. Ke každému hostu přistupujeme individuálně a s největší úctou a ochotou.