X

Restaurace


Otevírací doba                         

Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty 7 dní v týdnu.               

OD 2.4. 2024

Pondělí - Čtvrtek      11:00 - 20:00 hod.

Pátek - Sobota          11:00 - 21:00 hod.

Neděle                       11:00 - 17:00 hod.

Poslední objednávka kuchyně 30 min před zavírací dobou.  

 

Akceptujeme Gastro Pass CARD Sodexo

Rezervace nad 10 osob


Restaurace

Naše prostorná restaurace a bar jsou ideální zejména pro velké skupiny (autobusové zájezdy, třídní srazy či oslavy výročí). Hosté mají dostatek prostoru a pohodlí, v případě, že je restaurace otevřena veřejnosti.

Kapacita míst: 50 

Kavárna

Zajímavé místo pro rodinná setkání, pro menší i větší skupiny hostů. S dobře udržovaným a neustále se měnícím interiérem se naše kavárna vyznačuje zajímavým zařízením a barvami. Je příjemným místem pro odpolední kávu a dezert a je ideální pro romantickou nebo rodinnou večeři.

Kapacita míst: 30

Salónek

Pečlivě zrenovovaná a zachovaná historická místnost, která osloví každého milovníka klasického designu. Jeho výrazný nádech starých časů vám dovolí cítit se tu výjimečně, ale také pohodlně a jako doma. Salonek může být uzavřen pro soukromé rodinné oslavy nebo firemní setkání.

Kapacita míst: 28

Letní terasa

V letních měsících vás hotelová terasa oslní svým klidným prostředím a úchvatným výhledem na dobře udržovanou zahradu hotelu. Doporučujeme, abyste si v parku udělali alespoň jednu procházku a rozhlédli se kolem. V rozlehlé zahradě najdete historickou fontánu a několik odlehlých romantických míst; a poskytne Vám i úchvatný výhled na historické jádro města Broumova.

Kapacita míst: 30

Zahradní gril 

Náš zahradní gril je pečlivě navržený a vhodně zakomponovaný zahradní prostor určený jak pro menší grilování (maso, ryby, zelenina) tak pro velké grilovací akce (vepřové maso). Zahradní gril u hotelu Veba je ideální pro firemní akce, sportovní akce, oslavy a podobně. 

Termíny budou aktualizovány  

Kapacita míst: 80

Restaurace 8 / 20