X

Gastronomie

Stylová restaurace s vyhlášenou gastronomií zaměřená na české a mezinárodní speciality. Posedět můžete v prostorné restauraci, v útulné kavárně, ve které dominuje hravost barev a lehký interiér nebo po domluvě v historickém salonu s krbem a komorní atmosférou. V letních měsících si můžete posedět na letní terase s výhledem do rozlehlých zahrad a na historické centrum Broumova nebo ve vyhřívaném zahradním altánku s grilem.

Restaurace hotelu Veba si zakládá domácí kuchyni, která nabízí tradiční české i mezinárodní speciality. Naši kuchaři navíc pravidelně připravují sezónní menu a jídelní lístek . Kvalitní a vždy čerstvé suroviny jsou samozřejmostí. Milovníky sladkého nadchnou domácí zákusky a moučníky, které připravují náš egyptský cukrář Hassan Hamada Moustafa Abdelaziz.

Restaurace za existenci přilákala řadu známých svých osobností, mezi nimi Jana Třísku, exprezidenta Václava Klause, Dominika Duku, Olgu Havlovou, Marka Vašuta, Jana Pospíšila a mnoho dalších. Duší restaurace je ochotný a pracovní personál, který splní vše, co Vám na očích uvidí. I díky němu se k nám hosté velmi rádi vracejí.

Restaurace je vhodná jak pro posezení v malém kruhu přátel, tak pro velké rodinné oslavy , křtiny, svatby , firemní setkání apod. Rádi Vám kompletně zajistíme přípravu slavnostní tabule nebo rovnou celou oslavu. Maximální kapacita slavnostní tabule je 60 osob.

 

 

Otevírací doba od 2.4. 2024 restaurace: 

PO         11:00 - 20:00 hod.

ÚT         11:00 - 20:00 hod.

ST         11:00 - 20:00 hod.

ČT         11:00 - 20:00 hod.

PÁ         11:00 - 21:00 hod.

SO         11:00 - 21:00 hod.

NE         11:00 - 20:00 hod.

 

 

Gastronomie 8 / 20