X

Ubytování

 

Vyberte si jeden z hotelů VEBA HOTEL RESORTu, který nabízí veškeré zázemí pro Vaší firemní či společenskou akci. Všechny hotely jsou komunikačně propojeny a tvoří tak s Congress & Wellnes kompaktní celek.

 

   HOTEL VEBA

Hotel veba  Prostorné stylové pokoje s vysokými stropy, výborná restaurace, kavárna, salonek a především nádherný park s terasou, fontánou a otevřeným grilem tvoří ideální prostředí pro Vaše firemní či společenské akce na Broumovsku.
Hotel Veba nabízí 18 lůžek v sedmi dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom jednolůžkovém pokoji. Kapacita ubytování v prostorách depandence je 40 lůžek ve 20 dvoulůžkových pokojích.

Ve speciálně vytvořeném ubytovacím prostoru Solitaire jsou k dispozici 2 vybavené dvoupokojové apartmány s vlastní kuchyní, grilem a prosklenou halou.

   HOTEL MANOR HOUSE

Manor House
  Moderní pokoje se stylovým zařízením splní představy i těch nejnáročnějších hostů.
Hotel Manor House nabízí 22 lůžek v sedmi dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou prostorné, útulně zařízené s velkými koupelnami a krásnými výhledy do parku, odkud na Vás dýchne oživující energie letitých stromů. Neméně zajímavý je pak i výhled na historické budovy Broumova.

Tento typ ubytování nabízí možnost bezbariérového pokoje, trezoru, buzení a praní.

   CONGRESS & WELLNESS

Congress&Wellness 

Kontakt :

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance nebo teambuilding?

Chcete konkrétní cenovou nabídku?

 

Kontakt pro Váš dotaz/poptávku:

Ivona Endlerová

email: 20ivona.endlerova,veba,cz">ivona.endlerova,veba,cz; 20congress,veba,cz">congress,veba,cz

tel.: +420 603 724 815, +420 491 580 216 
 

 

 
Congress ubytování 8 / 20