X

Ubytování

 

Vyberte si jeden z hotelů VEBA HOTEL RESORTu, který nabízí veškeré zázemí pro Vaší firemní či společenskou akci. Všechny hotely jsou komunikačně propojeny a tvoří tak s Congress & Wellnes kompaktní celek.

 

HOTEL VEBA

Hotel veba  Prostorné stylové pokoje s vysokými stropy, výborná restaurace, kavárna, salonek a především nádherný park s terasou, fontánou a otevřeným grilem tvoří ideální prostředí pro Vaše firemní či společenské akce na Broumovsku.
Hotel Veba nabízí 18 lůžek v sedmi dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom jednolůžkovém pokoji. Kapacita ubytování v prostorách depandence je 40 lůžek ve 20 dvoulůžkových pokojích.

Ve speciálně vytvořeném ubytovacím prostoru Solitaire jsou k dispozici 2 kompletně vybavené dvoupokojové apartmány s vlastní kuchyní, grilem a prosklenou halou.

HOTEL MANOR HOUSE

Manor House  Moderní pokoje se stylovým zařízením splní představy i těch nejnáročnějších hostů.
Hotel Manor House nabízí 22 lůžek v sedmi dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou prostorné, útulně zařízené s velkými koupelnami a krásnými výhledy do parku, odkud na Vás dýchne oživující energie letitých stromů. Neméně zajímavý je pak i výhled na historické budovy Broumova.

Tento typ ubytování nabízí možnost bezbariérového pokoje, trezoru, buzení a praní.

 

CONGRESS & WELLNESS

Congress&Wellness  Komforntí ubytování a Wellness v jednom objektu. Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené s velkými koupelnami a krásnými výhledy do parku a na historické domy Broumova. Příjemnou výhodou ubytování tohoto typu je přímý vstup do Wellness, kde si můžete užít 25 metrový bazén, vířivku, finskou či parní saunu, masáže anebo si zatrénovat ve fitness, na golfovém trenažeru i venkovním tenisovém kurtu.

 

Kontakt :

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance nebo teambuilding?

Chcete konkrétní cenovou nabídku?

 

Kontakt pro Váš dotaz/poptávku:

Ivona Endlerová

email: 20ivona.endlerova,veba,cz">ivona.endlerova,veba,cz; 20congress,veba,cz">congress,veba,cz

tel.: +420 603 724 815, +420 491 580 216 
 

 

 
Congress ubytování 8 / 20