Hotel Veba

Prvorepubliková vila, postavená v roce 1927 jako svatební dar pro dceru majitele textilní továrny, Vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Prostorné stylové pokoje s vysokými stropy a výhledy do zeleně, vyhlášená restaurace, kavárna, salonek a především nádherný park s terasou, fontánou, dětským hřištěm a otevřeným grilem oddělující hotelové hosty od ruchu města tvoří ideální kulisy pro chvíle strávené na Broumovsku.

Hotel Veba nabízí 18 lůžek v sedmi dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom jednolůžkovém pokoji. Kapacita ubytování v prostorách depandence je 40 lůžek ve 20 dvoulůžkových pokojích. Ve speciálně vytvořeném ubytovacím prostoru Solitaire, pro náročnější obchodní nebo rodinnou klientelu, jsou k dispozici 2 kompletně vybavené dvoupokojové apartmány s vlastní kuchyní, grilem a prosklenou halou.

Všechny pokoje disponují standardně vybavenými koupelnami s wc a vanou, telefonem, kabelovou TV, povlečením z pravého damašku a Wi-Fi připojením zdarma. Možnost manželských i oddělených postelí.

Restaurace je zaměřená na české a mezinárodní speciality nadchne i ty nejnáročnější gurmány. Našimi hosty byli například Jan Tříska, exprezident Václav Klaus, Dominik Duka nebo Olga Havlová. 

Náš personál je tu od toho, aby splnil všechny vaše požadavky. Ke každému hostu přistupujeme individuálně a s největší úctou a ochotou.