X

Svatby

Hotel Veba je ideálním místem pro Vaši romantickou svatbu, zásnuby či loučení se svobodou. Víme, že svatební den je jeden z nejdůležitějších momentů ve Vašem životě. Osobně Vám pomůžeme připravit tuto nezapomenutelnou událost podle Vašich představ a zorganizovat ji do nejmenších detailů.

Vaši hostinu, raut či party můžeme připravit v nádherné rozlehlé zahradě s výhledem na historické centrum Broumova. K dispozici Vám je krytá terasa, vyhřívaný altánek s grilem, u větších svateb vám do zahrady rádi přistavíme party stan. V případě chladnějšího počasí lze svatební hostinu připravit v restauraci, kavárně či salonku. Máme zkušenosti jak s malými komorními svatbami tak s oslavami pro 400 lidí, vše záleží jen a jen na vašich přáních a představách.

Obřad se může konat přímo v naší parkové zahradě, v benediktinském klášteře nebo na radnici. První svatební noc doporučujeme strávit pod rouškou romantiky v jednom z našich luxusních apartmá, které vám připravíme ve svátečním stylu. Hosty můžete ubytovat v našich 31 komfortních pokojích, které pojmou až 65 osob.

Svatební menu pro Vaši inspiraci spolu s variantami pro večerní raut a vinný lístek naší restaurace Vám zašleme v komplexní nabídce. Rádi pro Vás vytvoříme individuální menu, ať už se jedná o welcome drink nebo aperitiv, degustaci, svatební hostinu či večerní občerstvení.

Bude nám potěšením pro Vás, společně s našim šéfkuchařem, floristkou a celým personálem připravit takový svatební den, na který nezapomenete Vy, ani Vaši hosté. Neváhejte se na mne obrátit i v případě nezávazné poptávky.

Gabriela Špůrová

Email: gabriela.spurova,veba,cz
Tel: +420 724 603 816

Jak může vypadat Váš svatební den?

Připravili jsme pro vaši inspiraci vzorový harmonogram svatebního dne a dalších oblíbených aktivit pro zpestření svatebních oslav.

Oblíbené zážitky

  • Projížďka v kočáře s koňským spřežením

  • Pétanque v zahradě

  • Ochutnávky vín, koňaků či doutníků

  • Zábavná soutěž s ochutnávkou koktejlů

 

Pátek

 

14:00

Příjezd snoubenců a blízké rodiny do hotelu Veba

14:00 - 18:00

Možnost lekce golfu s trenérem na golfovém hřišti Grosshof

18:00

Společná večeře v restauraci či na terase hotelu

   
   

Svatební den, sobota

 

08:00 - 10:00

Snídaně v restauraci

10:00 - 14:00

Možnost zahrát si tenis na hotelovém kurtu, prohlédnout si benediktínský klášter, navštívit pivovar Opat s ochutnávkou piv nebo si vychutnat degustaci vín v hotelové zahradě

12:00 - 14:00

Oběd v zahradě

15:00

Uvítací koktejl v doprovodu hudby

15:30

Svatební obřad v zahradě

15:50

Vypouštění bílých holubic

16:00

Skupinové a individuální focení

16:30

Rozbití talíře nebo přeříznutí dřevěné klády

17:00

Svatební hostina v restauraci či na terase v doprovodu živé hudby

19:15

První tanec novomanželů

20:00

Slavnostní zakrojení svatebního dortu

21:30

Barbecue a grilování ve vyhřívaném zahradním altánku

21:45

Ohňostroj v zahradě

24:00

Vypouštění lampionů štěstí

   

Neděle

 

08:00 - 10:00

Snídaně formou švédských stolů v restauraci

10:00 - 13:00

Zahradní brunch na terase

 

 

Svatby 8 / 20